جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی از طریق شماره زیر با گروه وکلای آپادانا در ارتباط باشید.

با گسترش فضای مجازی و افزایش روزافزون شبکه های اجتماعی و امکاناتی که در اختیار کاربران خود قرار می‌دهند، امور خدماتی شکل تازه‌ای به خود می‌گیرند. مشاوره حقوقی و امر وکالت نیز از این امر مستثنی نیست. مشاوره آنلاین حقوقی گونه‌ای از روش ارائه خدمت در مباحث حقوقی است که در آن افراد می‌توان از طریق صفحات مجازی و گروه‌ها و کانال‌ها مطالب و آموزش‌های حقوقی دریافت کرده و علاوه بر آن سوالات حقوقی خود را از مشاور حقوقی و یا وکیل متخصص بپرسند.

مزایا و معایب مشاوره و بررسی پرونده آنلاین

مشاوره آنلاین حقوقی همانند روش‌های دیگر مشاوره، دارای مزایا و معایبی است که در این قسمت به آن ها اشاره شده است.

مهترین ویژگی های مثبت :

  • دسترسی سریع و آسان با استفاده از یک موبایل
  • هزینه بسیار اندک نسبت به سایر روش‌ها
  • امکان ارسال عکس و تصویر مدارک مربوط به پرونده
  • امکان ارسال فیلم و یا مشاوره به صورت صوتی برای سهولت و کاهش زمان مشاوره
  • در دسترس بودن همیشگی تاریخچه پیام ها و مشاوره های داده شده و امکان رجوع به آن ها
مشاوره حقوقی آنلاین

معایب:

البته مشاوره آنلاین دارای معایب اندکی است. از جمله آن که به دلیل عدم رویت فرد مشاوره دهنده و فراهم نبودن شرایطی برای بررسی صلاحیت وی، نمی‌توان به مشاوره های وی به طور کامل اعتماد نمود. مخصوصا در پرونده های بسیار مهم و بزرگ این امر بیشتر به چشم می‌آید.

مشاوره آنلاین در گروه وکلای آپادانا

وکلای آپادانا به منظور ارائه هر چه بهتر خدمات مشاوره حقوقی، روش‌های مختلفی را برای ارتباط با مشاورین و وکلای خود در اختیار عموم قرارداده است. موکلین عزیز می‌تواند به منظور انجام مشاوره آنلاین به صورت زیر با وکلای آپادانا در ارتباط باشند:

  • اینستاگرام:

صفحه گروه وکلای آپادانا با نام vakil_telefoni در اینستاگرام در دسترس عموم قرار گرفته است. در این صفحه نکات آموزشی حقوقی به صورت عکس و فیلم ارائه گردیده و همچنین شماره تماس های دفتر در آنجا درج شده است.

همچنین با ارسال دایرکت می‌توانید با مشاورین ما در ارتباط باشید.

  • تلگرام:

موکلین گرامی جهت ارسال مدارک پرونده های خود و یا مشاوره آنلاین حقوقی خود از شماره تلگرامی ۰۹۱۹۶۸۴۲۰۸۲ و یا آیدی تلگرامی @apadana_lawyer استفاده نمایند.

  • واتس اپ:

شماره واتس اپ ۰۹۱۲۹۳۰۹۵۷۰ برای افرادی که به تلگرام دسترسی ندارند، آماده ارائه خدمات مشاوره حقوقی تخصصی می‌باشد.

هزینه مشاوره آنلاین حقوقی

مشاوره آنلاین در گروه وکلای آپادانا به صورت رایگان انجام می‌پذیرد.

البته باید توجه داشت در برخی موارد امکان استفاده از این نوع راه ارتباطی وجود ندارد، مخصوصا در مواردی که تعداد مدارک پرونده و یا جزئیات آن زیاد باشد که در این موارد به موکلین توصیه می‌گردد حتما با گرفتن وقت حضوری از دفتر وکلای آپادانا از مشاوره حضوری استفاده نمایند.