جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی از طریق شماره زیر با گروه وکلای آپادانا در ارتباط باشید.

مشاوره حقوقی شبانه روزی

مشاوره حقوقی یکی از اموری است که افراد عموما در طول زندگی خود و به در راستای فعالیت‌هایی که انجام می‌دهند، به آن نیاز دارند. اموری نظیر ازدواج، طلاق، خرید و فروش، کار و بستن قرارداد، شکایت‌های کیفری و … اموری هستند که نیاز به مشاوره حقوقی دارند. اما برخی از افراد به دلیل مشغله زیادی که دارند، تمایل دارند که در ساعات غیر اداری اقدام به مشاوره کنند. به همین جهت معمولا به دنبال مشاوره حقوقی شبانه روزی هستند.

برخی از گروه‌های حقوقی، موسسات و حتی وکلا نیز در لیست خدمات مشاوره حقوقی شبانه روزی را ارائه می‌دهند. این امر در شهری مثل تهران به دلیل مشغله کاری اکثر افرادی که در آن زندگی می‌کنند، بیشتر به چشم می آید. در این مقاله در مورد نحوه استفاده از مشاوره حقوقی در طول شبانه روز صحبت شده است.

مشاوره حقوقی شبانه روزی

نحوه دسترسی به مشاوره حقوقی شبانه روزی

قطعا باید توجه داشت که برای استفاده از خدمات مشاوره حقوقی شبانه روزی باید به دنبال مشاوره حقوقی آنلاین و یا مشاوره حقوقی تلفنی بود. زیرا معمولا در ساعات پایانی شب شما نمی‌توانید هیچ وکیل و یا کارشناس حقوقی را در دفتر کار وی ملاقات کنید.

بسیاری از کارشناسان حقوقی در اپلیکیشن‌هایی نظیر واتساپ، تلگرام و اینستاگرام به صورت ۲۴ ساعته فعال بوده و هر زمان که شما نیاز به مشاوره حقوقی داشته باشید، در کمترین زمان ممکن به شما پاسخ می‌دهند. همچنین در صورت هماهنگی و طولانی بودن موضوع می‌توانید به صورت تلفنی مشاوره دریافت کنید. این قابلیت مزایای بسیاری دارد که در ادماه به آن‌ها پرداخته شده است.

مزایای مشاوره حقوقی شبانه روزی

مشاوره حقوقی شبانه روزی دارای مزایای بسیار مهمی است که عبارتند از:

  • سرعت دسترسی به مشاوره حقوقی و افزایش قدرت تصمیم‌گیری
  • صرفه جویی فوق العاده در زمان
  • کاهش دغدغه مربوط به پرونده
  • استفاده از مشاوره در زمانی که فرد مشاوره دهنده مشغله کمتری دارد

البته باید توجه داشت که در کنار همه مزایایی که برای این نوع مشاوره حقوقی آنلاین ذکر شد، هیچ گزینه‌ای بهتر و مناسب‌تر از مشاوره حضوری نیست. طبعا دیدار مستقیم با فرد مشاوره دهنده و بررسی مدارک از نزدیک و گفتگوی بی واسطه از هر گزینه‌ای بهتر است. این شکل مشاوره حقوقی صرفا برای مواردی مناسب است که یا موضوع مشاوره ساده بوده و یا فوریت امر مشاوره در آن بسیار زیاد است.

مشاوره حقوقی ۲۴ ساعته در گروه حقوقی آپادانا

گروه حقوقی آپادانا برای انجام مشاوره حقوقی شبانه روزی امکاناتی را برای موکلین عزیز فراهم نموده است. شما برای استفاده از این خدمات در صورت نصب اپلیکیشن‌های تلگرام، واتساپ، روبیکا و یا بله با ارسال پیام به خط ۰۹۰۲۳۳۸۶۶۰۴ می‌توانید به صورت ۲۴ ساعته از مشاوره حقوقی آنلاین این مجموعه استفاده نمایید.

همکاران ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن، پاسخ سوالات شما را حتی در ایام تعطیل ارائه خواهند کرد. همچنین در صورتی که پرونده شما نیاز به بررسی مدارک داشته باشد، همکاران ما فهرست مدارک مورد نیاز جهت بررسی و اعلام هزینه را به شما اعلام می‌نمایند. همچنین جهت تعیین وقت مشاوره حضوری نیز می‌توانید از طریق پیام در این اپلیکیشن‌ها با ما در ارتباط باشید.