جهت هماهنگی و یا مشاوره حقوقی از طریق شماره زیر با گروه وکلای آپادانا در ارتباط باشید.

امروزه وکلا و مشاورین حقوقی بسیاری از طریق اینترنت و شبکه‌های مجازی به انجام مشاوره حقوقی آنلاین می‌پردازند. وکیل آنلاین نامی است که به این افراد اطلاق می‌شود. وکیل آنلاین فردی است که دارای پروانه وکالت بوده و از طریق اینترنت، به سوالات حقوقی مردم پاسخ می‌دهد.

مشاوره حقوقی با وکیل فعال در شبکه‌های اجتماعی، یکی از سریع‌ترین و ارزان‌ترین راه‌های تماس با وکیل است. در این روش، موکل سوال خود را در قالب پیام متنی، صوت و یا ویدیو به وکیل منتقل می‌کند. همچنین مدارک پرونده مدنظر خود را می‌تواند به صورت پیوست پیام ارسال نماید. وکیل با بررسی مدارک و نیز محتوای پیام، پاسخ را در کوتاه‌ترین زمان ممکن به موکل اعلام می‌کند. به طور کلی، سرعت در پاسخ دهی یکی از فاکتورهای اساسی این روش است.

مزایای وکیل آنلاین

به طور کلی مزایای مشاوره حقوقی با وکیل آنلاین به شرح زیر است:

  • یکی از سریع‌ترین، آسان‌ترین و ارزان‌ترین روش‌های دسترسی به وکیل
  • امکان مشاوره با وکلای مختلف در کمترین زمان ممکن
  • ذخیره کردن تاریخچه پیام ها و پاسخ‌های وکیل آنلاین برای مرور دوباره
  • طرح سوالات مختلف حقوقی
  • امکان بررسی دقیق اسناد و مدارک پرونده با ارسال آن‌ها از طریق اینترنت و فضای مجازی
وکیل آنلاین

باید توجه داشت برای مشاوره حقوقی آنلاین با وکیل حتما باید به تخصص وکیل توجه داشت. همچنین، باید از دانش حقوقی فرد مشاوره دهنده اطمینان حاصل نمود. در بسیاری از موارد، افراد سودجو بدون داشتن اطلاعات حقوقی اقدام به ارائه مشاوره حقوقی می‌نمایند که این امر موجب گمراهی و تضییع حقوق وی در روند دادرسی می‌شود.

وکیل تلگرامی

تلگرام یکی از اپلیکیشن‌های پیام رسان بسیار محبوب در کشور ماست که بسیاری از کسب و کارها از جمله وکالت در این محیط رشد و بروز پیدا کرده‌اند. موسسات حقوقی و دفاتر وکالت بسیاری هستند که با ایجاد کانال تلگرامی و یا گروه تلگرامی بزرگ، به هموطنان خدماتی از قبیل مشاوره حقوقی آنلاین، بررسی پرونده، نگارش لایحه و اظهارنامه و دادخواست و … را انجام می‌دهند. با توجه به امکانات کاربر پسند تلگرام نظیر ارسال عکس، متن، صدا و فیلم و نیز ذخیره تمامی پیام‌ها وکیل تلگرامی یکی از عباراتی است که در موتورهای جستجو بسیار دیده می‌‌شود.

وکیل اینستاگرام

پیج های اینستاگرامی بسیاری هستند که با تولید محتوای عکس و فیلم از نکات حقوقی کاربردی، سعی در ارائه خدمات حقوقی دارند. نحوه کارکرد اینستاگرام به خصوص انتقال پیام از طریق دیداری و نیز مهاجرت بسیاری از کاربران تلگرام به اینستاگرام باعث شده تا مشاوره حقوقی آنلاین در این اپلیکیشن بسیار محبوب، متداول شود.

شرایط استفاده از مشاوره آنلاین

برای استفاده از خدمات وکیل آنلاین باید به موارد زیر توجه نمود:

  • حتما قبل از طرح هر گونه سوال و یا ارسال مدارک، از هویت فرد مشاوره دهنده آگاه شوید.
  • سوالات حقوقی خود را به صورت دسته‌بندی شده از وکیل بپرسید تا پاسخ دقیق‌تری دریافت کنید.
  • مدارک مهم و لازم برای بررسی پرونده مورد نظر را برای وکیل ارسال کنید تا وی با بررسی آن‌ها پاسخ درست را به شما انتقال دهد.
  • چنانچه پرونده مهمی دارید، بهتر است پس از مشاوره حقوقی آنلاین، وکیل را به صورت حضوری ملاقات کنید.

وکیل خانواده آنلاین

وکیل خانواده یکی از وکلایی است که عموم مردم و افرادی که متاهل هستند، حداقل یک بار در طول زندگی به وی مراجعه نموده‌اند. در طول زندگی مشترک تنش‌هایی به وجود می‌آید که حل و فصل آن‌ها معمولا با حضور یک وکیل خانواده با تجربه صورت می‌گیرد. وکیل آنلاین در حوزه خانواده کسی است که بتواند در حوزه دعاوی خانواده اعم از طلاق، مهریه، نفقه، اجرت المثل و حضانت و جهیزیه و … مشاوره ارائه دهد.

عمده سوالات در حوزه خانواده معمولا ساده بوده و به همین جهت در ابتدا مشاوره با وکیل آنلاین می‌تواند بسیاری از سوالات شما را پاسخ دهد. در صورتی که نیاز به مشاوره حضوری و یا سپردن پرونده به وکیل داشتید، می‌توانید با همان وکیل یا وکیل دیگری قرار حضوری داشته باشید.

تعداد وکیل آنلاین در حوزه خانواده معمولا بیش از سایر حوزه‌هایی حقوقی است. چرا که هم تمرکز اکثر وکلا در این زمینه است. علاوه براین، پرونده‌های خانواده نیز از پرتعدادترین پرونده‌ها در دادگاه‌ها می‌باشد. از طرفی بستر آنلاین برای مشاوره حقوقی خانواده بسیار مناسب و مفید است. چرا که هم سوالات به سرعت پاسخ داده می‌شود و هم سرعت عمل و تصمیم‌گیری شما  در مواجهه با مشکل خانوادگی بالاتر می‌رود.

وکیل آنلاین خانواده

وکیل طلاق آنلاین

یکی از مهمترین دعاوی در حوزه خانواده، موضوع طلاق است. بسیاری از سوالات و مشاوره های اخذ شده از وکیل آنلاین در حوزه خانواده در مورد طلاق می‌باشد. بسیاری از افراد از وکیل طلاق آنلاین سوالاتی در مورد شرایط طلاق توافقی، مراحل طلاق یکطرفه، بذل مهریه، نحوه استرداد جهیزیه و حضانت دارند. پرونده‌های طلاق به جهت بعد احساسی و نیز شرایط روانی حاکم از جمله پرونده‌هایی هستند که سرعت عمل در مشاوره بسیار مهم است.

به همین دلیل استفاده از وکیل آنلاین مسلط به موضوع طلاق می‌تواند روند تصمیم‌گیری شما را سرعت ببخشد. معمولا در انواع طلاق، گزینه طلاق توافقی برای مشاوره حقوقی آنلاین گزینه بهتری است. حتی زوجین می‌توانند پس از مشاوره با وکیل می‌توانند پرونده خود را به صورت آنلاین به وی بسپارند. به این ترتیب کلیه مراحل طلاق به صورت غیر حضوری قابل انجام خواهد بود.